MIKS MA PEAKSIN VALIMA JUST MERI PUDELI?

Pole ühtegi head põhjust, miks peaks tänapäeval ikka veel kasutama plastist veepudeleid. Need ei ole keskkonnasõbralikud, nad ei hoia vedelike temperatuuri. Lisaks on neid raske hooldada ja seetõttu meelitavad ligi kahjulikke baktereid.  Mainimata ei saa ka jätta fakti, et plastikpudelid ei näe enamasti just väga head välja.  
Meribottles  pakub aga täpselt vastupidist - kvaliteetsed taaskasutatavad joogipudelid on keskkonnasõbralikud, hoiavad joogi sooja või külmana, on lihtsasti puhastatavad ning näevad kirsina tordil väga head välja.

 • MIS MATERJALIST ON MERI PUDELID VALMISTATUD?

Meri pudelid on valmistatud kvaliteetsest  roostevabast terasest (304), millel on topeltkate. Kasutatavad materjalid on roostevaba teras, väike kogus plastikut ja ränirõngas.

 • KUIDAS MA OMA MERI PUDELIT HOOLDAMA PEAN?

Meri pudel hoolitseb Sinu eest pikka aega, kui Sina tema eest hoolitsed. Ära unusta pudelit ja selle korki regulaarselt loputada ja pesta. Kindlasti tee seda enne pudeli kasutusele võttu esimest korda. Hiljem soovitame Meri pudelit pesta vähemalt iga 2-3 päeva tagant.  Meri pudelid ei sobi nõudepesumasinasse. Ebameeldivate lõhnade ja halva maitse vältimiseks soovitame pudeli pesemisel kasutada nõudepesuvahendit või veel parem - pane pudel täis kuuma vett ning lisa söögisoodat, raputa pudelit ning jäta mõneks ajaks seisma. Seejärel pese ja loputa. 

 • KAS MERIBOTTLE SISALDAB KLAASI?

Ei, mitte ühtegi grammi.

 • MIS MÕÕTUDES ON MERIBOTTLE´i PUDELID?

260 ml: kõrgus: 20.3 cm x laius: 6.4 cm. kaal: 0.270 kg
500 ml: kõrgus: 26 cm x laius: 7 cm. kaal: 0.380 kg
750 ml: kõrgus: 30 cm x laius: 7.6 cm. kaal: 0.500 kg
1000 ml: kõrgus: 38 cm x laius: 10.5 cm. kaal: 0.800 kg

 • KAS MERI PUDELID ON IKKA LEKKEKINDLAD?

Jah, Meri pudelid on lekkekindlad! Ps. veendu, et kork on ikka tihedalt peal ja kinni.
 • KUI KAUA MU MERIBOTTLE HOIAB JOOKI SOOJA VÕI KÜLMANA? 

Jook püsib Meri pudelis külm kuni 24h ja soe kuni 12h.

Kui soovid, et vedelik püsiks pudelis kauem jahe või kuum, soovitame pudeli täitmisel  panna pudelisse lisaks jääkuubikuid või keeva vett.

 • KAS MERIBOTTLE´I PUDELID ROOSTETAVAD? KAS NAD ON IKKA VASTUPIDAVAD? 

Kuna need on valmistatud kvaliteetsest mitteroostetavast terasest, siis meie Meri pudelid ei roosteta ning on õige hoolduse korral äärmiselt vastupidavad. 

 • KUS  ON MERIBOTTLE´I PUDELID TOODETUD JA KAS NEIL ON EU SERTIFIKAADID? 

Meri pudeleid toodavad meie head sõbrad Hiinas. Nad on kõrge kvalifikatsiooniga ja kogenud omades muuhulgas näiteks ISO 9001: 2008 sertifikaati ja nende valmistatud Meri pudelid on kõik loomulikult CE / EU sertifitseeritud. 

Tulevikus otsime võimalusi oma pudelite valmistamiseks EL-is. Praegu pole meil veel kahjuks võimalik seda rahaliselt  teha.

 • KAS MERIBOTTLE´i PUDELIT TOHIB KA MIKROLAINE PANNA?

Meri pudeleid ei tohi panna mikrolaineahju. Kui soovid pudelisse panna sooja jooki, siis soojenda see enne sinna kallamist.

 • MIS VEDELIKKE VÕIB MERIBOTTLE´i PUDELISSE PANNA? KAS ALKOHOL ON LUBATUD? 
Vett,  kohvi, teed, piima, mahla - misiganes jooki soovid, isegi alkoholi, kui see Sind rõõmustab!  Ärge lihtsalt unusta oma Meri pudeli eest hoolt kanda ja seda regulaarselt puhastada, et vältida ebameeldivaid lõhnu ja maitset. 

Aktiivse inimesena ole aga ettevaatlik gaasiliste jookidega nagu gaasiline vesi, limonaad, vahuveinid ja muud joogid. Pole probleemi, kui soovid suvel piknikul mõnda mõnusat vahuveini nautida ja oled selle temperatuuri hoidmise eesmärgil Meri pudelisse pannud, kui ära sellega jooksma küll mine. Vastasel juhul võib juhtuda, et pärast raputada saamist purksab enamik jooki pudelist välja ja juua ei ole enam midagi. 

 • KAS MA SAAN PUDELEID KA PERSONALISEERIDA? NÄITEKS LISADA NIME, LOGO VÕI MUU ENDALE SOBIVA SÕNUMI?

Muidugi saad! Me pakume erinevat tüüpi personaliseerimist. Kui oled eraisik ja soovid üksikutele pudelitele näiteks nime peale, siis vali lisaks pudelile e-poe menüüst ka personaliseerimine. Kui oled ettevõte ja soovid suuremat kogust Meri pudeleid oma logoga  või lausa personaalse kujundusega pudeleid (300+ pudelit), siis kirjuta meile julgelt info@meribottles.ee. 

 • KUI PALJU MAKSAB POSTIKULU?

Kõik Meri pudelid tulevad Sulle lähimasse pakiautomaati TASUTA. Vahva, eks? 

Kui soovid pakki saada välismaale, siis leiame kindlati lahenduse. Kirjuta meile selleks emailile: info@meribottles.ee. 

 • KUIDAS TE PUDELEID PAKENDATE? 

Kuna meie eesmärk on vähendada plastiku kasutamist maailmas, ei kasuta me plastikut ka pakendamisel. Sinu Meri pudel saabub kaunis pruunis pappkastis, mida saad taaskasutada või ehitada näiteks lastele pappkastidest kindlus või paat ja seilata sellega üle seitsme maa ja mere... 

 • KUI KAUA MA PEAN ENDA TELLIMUST OOTAMA PEALE OSTU SOORITAMIST? 

Postitame Sinu Meri pudeli nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul.Pudeli teele panemine oleneb mudelist ning ka sellest, kas oled soovinud pudelile ka nime lisada. Täpsemad tarneajad mudelite kaupa on toodud e-poes tootekaartidel. Alati võib üle küsimiseks ka meiega kontakteeruda. Vastame Sulle ka nädalavahetusel.