Maailm on hädas läbi aegade suurima plastiku probleemiga. Praegusel hetkel on meie meredes kokku üle 150 miljoni tonni plastiku ja see arv kasvab igal aastal vähemalt 8 miljoni tonni võrra. Suurimaks probleemiks on ühekordselt kasutatavate plastide, näiteks kilekottide, plastikpudelite ja -nõude kasutamine.

Meie oma kodumeri ehk Läänemeri on üks kõige reostunumaid meresid maailmas ja me ei suuda seda lihtsalt niisama pealt vaadata. Soovime, et meie enda tulevased lapsed ja lapselapsed saaksid nautida Läänemerd samamoodi nagu meie seda teha saanud oleme. Just seetõttu ongi loodud bränd Meri.  Me pakume jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke plastikule alternatiivseid tooteid.    

Bränd Meri on loodud meie põhjanaabrite soomlaste poolt, kuid kuna Läänemeri on ka meie meri ning seega jagame ka me ka sama probleemi, siis saame seda muret ka ühiselt leevendada.

Meri võitleb plastiku kasutamise vastu kahel peamisel viisil:
  • Esiteks on meie pudelid valmistatud topeltkattega roostevabast terasest, mis tähendab, et meie pudelid on tõepoolest kauakestvad ja pakuvad väärtuslikke omadusi, mida plastpudelid pakkuda ei suuda.
  • Teiseks soovime aidata erinevatel organisatsioonidel hoida  meie maailmameresid puhtana. Seetõttu annetame heategevuseks iga müüdud pudeli eest 1€.

Meri pudelid on alles  missiooni algus. Oleme juba turule toonud oma Meri Clean´i - mürkidevaba puhastusvahendi, mida saab kasutada nii pudelipuhastusvahendina kui ka nõudepesuvahendina.  Tulevikus ootame kaubamärgi "Meri" laiendamist ja teiste keskkonnasõbralike tootesarjade pakkumist.


Kõige paremate soovidega
Sinu Meri pudelite maaletoojad ja esindajad Eestis,
Margot ja Reijo