PUDEL POLAARÖÖ (KAAMOS) 500 ML
Lisa ostukorvi

€27,99

"Kaamos" ehk polaaröö on pimeduse periood detsembri ja jaanuari vahel, kui põhjapoolkera polaarjoonel päike ei tõuse. See võib tunduda väga karm ja mõnikord nii ongi, kuid siiski on Põhjamaade talv väga ainulaadne ja maagiline, sest seal on lumega kaetud mäed ja aeg-ajalt võib näha virmalisi.

Polaaröö 500 ml pudel on suurepärane kaaslane jaanuarikuise virmaliste jahil või alternatiivina võib see Meri pudelis olev jääkülm vesi viia teid tagasi nende suurepäraste talviste mälestuste juurde, kui rüüpate päikeselises juulis oma lahedat jooki.

Kõik Meri pudelid on tehtud kvaliteetsest kahekihilisest roostevabast terasest ning hoiavad joogi selle sees külmana 24 tundi ning kuumana 12 tundi. Pudelid on BPA vabad.

Kohaletoimetamise aeg

1-3 tööpäeva

Miks valida just Meri pudel?

Meri pudelitega soovime me võidelda plastiku kasutuse vastu ja seda kahel moel.
Esiteks on meie mudelid tehtud roostevabast terasest, mis tähendab, et Meri pudelid on kauakestvad sõbrad teie igapäevaelus.
Teiseks, me soovime aidata erinevatel seotud organisatsioonidel täita nende missioone hoidmaks meie ookeanid ja mered puhtad.

Just sellepärast annetame me heategevusse 1€ iga pudeli müügist. Vaata lisainfot menüüst "Annetused" alt ning jälgi uudiseid meie sotsiaalmeedia kontodelt Facebookis ja Instagrammis.

KKK - Meist - Müügitingimused - Firmadele/edasimüüjatele