ECO MAX PUDELIHARI KOOKOSKIUST


Joogipudelite hoolduse kahtlemata oluliseim abivahend on üks hea pudelihari.

Eco Max käsitsi valmistatud naturaalsest pleegitamata kookoskiust pudelihari on jätkusuutlikust taimsest kiust, mis on loomulikult antibakteriaalne ehk ei hakka halvasti lõhnama ega hallitama. Harjade ümarad otsad aitavad  kergesti pudelite nurkasid puhastada. Traat on tsingitud ehk ei ei roosteta. Harja osa on täielikult kemikaalivaba ega sisalda mikroplaste, mis saastavad meie vett ja satuvad meie toiduahelatesse.
Lisa ostukorvi
Toote- ja hooldusinfo:

Harja hooldamine: loputage ja asetage nõuderestile kuivama. Nõudepesumasinas pestav. Visake hari ilma varreta peale kasutusaja lõppu biojäätmete hulka.
Mõõdud:
keskmine hari - üldpikkus 34cm, harja osa 14x4cm
suur hari - üldpikkus 26cm, harja osa 11.5x3cm

Eco Max harjad on registreeritud The Vegan Society organisatsioonid, on biolagunevad ja kemikaalivabad ja eetiliselt käsitsi valmistatud Sri Lankal.

Joogipudelite hoolduse kahtlemata oluliseim abivahend on üks hea pudelihari.
Eco Max käsitsi valmistatud naturaalsest pleegitamata kookoskiust pudelihari on jätkusuutlikust taimsest kiust, mis on loomulikult antibakteriaalne ehk ei hakka halvasti lõhnama ega hallitama. Harjade ümarad otsad aitavad  kergesti pudelite nurkasid puhastada. Traat on tsingitud ehk ei ei roosteta. Pintsel on täielikult kemikaalivaba ega sisalda mikroplaste, mis saastavad meie veeteid ja satuvad meie toiduahelatesse.


ÖKO PUDELIHARI KOOKOSKIUST